Jdi na obsah Jdi na menu
 


RYBY

Zdravím všechny rybáře tělem i duší , kteří jsou pro rybolov chyť a pusť. Jsem rád ,že se se mohu podělit o mé úspěchy v roce 2010, kde jsem si v tomto roce rybolovu užil a,celkem jsem nachytal i nádherné ryby.Jelikož jsem neustále v práci , a na cestách ,tak jsem využil situace a skoro celé léto jsem strávil na rybníků Mokřád v Huštěňovicích okr. Uherské Hradiště.

Na rybníků Mokřád je celkem dobrá chytačka , ale z důvodů mělké vody ryba je tam velká , ale nízká, takže tím chci říci ,že není tam problém chytit kapra okolo 90 cm,ale počítejte s tím že takový kapr má tak nanejvíše kolem10 kg.

Jiné chytání je v Ostravě Michálkovicích,kde jsou sice dva menší rybníky , ale za to kapři jsou tak  jak mají vypadat. Vlastníkem rybníka je Svaťa  Kutra  a o rybníky se opravdu stará . Nikdy nenajdete na rybnících žádný nepořádek, ikdyž se najdou výjimký u rybářů,kteří jsou tak podle mě pytláci a né rybáři chyť a pusť. Mluvím otom ,že na takovém rybníků by měly existovat ohodně přísnější pravidla lovu ryb a daleko větší kontroly návazců a především podběráků. Občas jsm se setkal s rybářema,kteří měli podběrák tak možná na pstruhy a né na ryby, které tam opravdu jsou . Já ze své skušenosti mám tam opravdu krásné úlovky,a když  vydím chlapíka , který nemá skoro ani podběrák jaen dvě tyčky a na ní kousek síťky , ta se mi pomalu chce z něho zvracet. Opravdu kontroly na těchto dvou rybnící by se měly daleko spřísnit,a chytat ve stylu jak je všude chyť a pusť.

Co se jinak týče Mychalkovický rybník, tak si je opravdu moc pochvaluji , protože není sranda na nich chytat. zdůrazňují že to jsou malé rybníky , ale velmy složitá voda.Zkoušel jsem na ní všelijaké návnady až jsem přišel na to , na co opravdu tam bere.Nebudu zde prozrazovat mé ,takzvaně tajemství , tak se na mě vážení rybáři nezlobte , ale na mou návnadu plus zakrmení chytám okolo 15-20 kaprů a musím se pochválit ,že tam mám letos i vytáhnuté na tu samou návnadů tři sumce kde největší měl 149cm.

Všechni příznivci rybolovu bych vám chtěl doporučit tento rybník v Ostravě Michalkovicích a popřád vám mnoho šťastných zážitku z rybolovu a PETRUV ZDAR

S pozdravem Jiří Mul

 

 

Náhledy fotografií ze složky ryby

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář